Son Dakika: Wanda Nara’nın rahatsızlığına dair endişe veren iddia! “Kimse ona söyleyemiyor ama…”

Mauro Icardi & Wanda Nara çifti, Milano tatillerine hazırlanırken Wanda Nara’nın yaşadığı rahatsızlık ile sarsıldı. Wanda Nara, yaşadığı şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Taburcu edilen Wanda Nara’nın bir mühlet Arjantin’de kalarak sonuçlarını bekleyeceği tabir edildi. Wanda Nara’nın sıhhat durumu Arjantin’de telaşlı bir merak yaratırken Arjantinli ünlü gazeteci Jorge Lanata, tasanın boyutunu artıran bir argümanda bulundu.

WANDA NARA İÇİN LÖSEMİ İDDİASI

Fanatik’in derlediği haberde; Jorge Lanata, Wanda Nara’nın lösemi olduğunu tez etti.

Radio Mitre’ye açıklamalarda bulunan Lanata, “Wanda Nara’nın sıhhatiyle ilgili önemli bir sorun var. Birçok insan, hastalığını biliyor ve kimse bunu ona söylemiyor. Bir gazeteci olarak olanı biteni sizlere anlatacağım. İkisi Wanda Nara’ya çok yakın, biri hastaneye yakın üç farklı kaynakla konuştum” dedi.

“KİMSE ONA SÖYLEYEMİYOR FAKAT…”

Wanda Nara’nın hastalığına değinen Jorge Lanata, “Kimse Wanda Nara’nın lösemi olduğunu ona söylemiyor. Çarşamba gecesi şiddetli karın ağrısıyla Los Arcos’a kaldırıldı. Kan testleri çok yüksek oranda beyaz kan hücrelerine sahip olduğunu gösteriyordu ki bu da hematolojik bir hastalığa işaret ediyor. Ayrıyeten dalağı şişmiş durumda. Bu teşhisin neticelendirilmesi ismine kemik iliği biyopsisi yapacaklar” tabirlerini kullandı.

Jorge Lanata’nın hususa ait açıklamaları Arjantin’de büyük bir gündem yaratırken Wanda Nara’nın sevenleri Lanata’ya büyük reaksiyon gösterdi.

Eltrece TV’de yer alan bir diğer haberde ise uzmanların gazeteci Guillermo Lobo’ya durumun ciddiyetine ait bir bilgilendirme yaptığına yer verildi.

“TEDAVİ EDİLME BAHTI ÇOK YÜKSEK”

Bir uzman tarafından Lobo ile paylaşılan bilgilendirmede, “LÖSEMİ olasılıklar dahilinde var. Lakin datalar, bu hastalığın tedavi edilme bahtının çok yüksek olduğunu ortaya koyacak cinsten. Buenos Aires’te bir ayakta tedavi bedellendiriliyor. Halihazırda yapılmış ve yapılmakta olan birçok tetkik var” sözleri kullanıldı.

KESİN TEŞHİS ŞİMDİ KONMADI

Wanda Nara’nın sıhhat durumuna ait kesin teşhisin şimdi konulmadığı lakin tabipleri endişelendirecek bulguların olduğu belirtiliyor.

Caras Magazine, çok üzgün olan Mauro Icardi’nin gerekli tıbbi tedavi ismine eşini Türkiye’ye götürme mümkünlüğünü değerlendirdiğini aktardı.

Aire Digital’de yer alan habere nazaran Wanda Nara, telaş yaratan argümanlar sonrası 17 Temmuz Pazartesi günü durumuna ait bilgilendirmeyi Telefe’de Veronica Lozano’nun programına katılarak yapacak.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir