Şadi Özdemir’den çocuklara tavsiye

BURSA (İGFA) – CHP’nin Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, bu yıl 21. kere düzenlenen TÜYAP Kitap Fuarı’nı ziyaret ederek kitapseverlerle buluştu. TÜYAP Milletlerarası Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki fuarı eşi Nuray Özdemir ve CHP PM Üyesi Gamze Taşer ile birlikte gezen Özdemir, Nilüfer Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü’nün standını da ziyaret ederek yayınları inceledi.
Şadi Özdemir, bir çok yayınevinin standını gezerek seçim çalışmaları nedeniyle biraz uzak kaldığı kitaplarla hasret giderdi. Eşiyle birlikte yeni kitaplar alan Özdemir, fuarı gezen öğrencilere de kitaplar ikram etti. Öğrencilerle sohbet ederek kitap okumaları teklifinde bulunan Özdemir, “Kitap okumak size yeni bilgiler, yeni fikirler kazandırır, zihinsel kapasitenizi artırır. Kesinlikle kitap okuma alışkanlığı edinmelisiniz” dedi.


Şadi Özdemir ve eşi Nuray Özdemir, CHP eski milletvekili ve gazeteci müellif Mustafa Balbay’ın imza gününe de katıldı. Özdemir, bir mühlet sohbet ettiği Mustafa Balbay’a “100 yıla bakış” isimli kitabını imzalattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir