Gökhan Çıra, vücuduna hem kızının hem de sevgilisinin dövmesini yaptırdı

Selin Ciğerci ile ikinci defa boşanan Gökhan Çıra, bir müddettir Eylül Keleş ile aşk yaşıyor. Keleş ile evlilik kararı alan Çıra, dün bedenindeki dövmelerine yenilerini ekletti.

GÖĞSÜNE KIZIYLA FOTOĞRAFINI DÖVME YAPTIRDI

Ciğerci ile evli olduğu devir bir bebek evlatlık edinen Gökhan Çıra, kızına Saadet Selenay ismini verdi. Her fırsatta kızına olan sevgilisi gösteren Çıra, boynuna “Selenay” yazdırdı. Bununla da yetinmeyen Çıra, kızıyla bir fotoğrafını da göğsüne dövme olarak yaptırdı. Dövmelerini Instagram hesabından paylaşan Çıra “Seni kalbime, ömrüme, canıma, hayatıma kazıdım kızım” tabirlerini kullandı.

İSİMLERİNİ YAZDIRDILAR

Bir müddettir aşk yaşadığı Eylül Keleş ile evlilik kararı alan Gökhan Çıra, dövme yaptırırken sevgilisini de unutmadı. Ünlü isim, “Eylül” ismini da parmaklarının üzerine yazdırdı. Eylül Keleş de Çıra’nın ismini parmağına yazdırdı.

Geçtiğimiz günlerde Eylül Keleş’in doğum günü için parti veren Gökhan Çıra, sevgilisine gönderdiği çiçeğe yazdırdığı notta”İyi ki girdin hayatım, düzgün ki benim karım oldun. Seni çok seviyorum iyikim. Birçok senelerimize Çıra’m” tabirlerini kullanarak dikkat çekmişti.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir